Remdol

[email protected]

Tasarım& Proje

Tasarım

Tasarım bir projenin üretilme sürecinde ilk ve en önemli aşamadır. İyi bir tasarım; göze iyi görünmeli, kullanışlı olmalı, amaca hizmet etmeli, üretilebilir olmalıdır.

Etkili, gerçekçi ve kullanışlı tasarımları ortaya çıkarmak için müşterinin neye ihtiyacı olduğunu iyi anlamak lazım. Müşterinin hedef bütçesine uyumlu bir tasarım aranan önemli kriterlerdendir.

Yaptığımız ön görüşmeler tasarım sürecimizin en önemli aşamasıdır. Bazen müşteri direkt tasarlattığı projesini bizlere getirip üretilmesini istiyor. Ancak çoğu zaman müşteri istediği projenin detaylarına karar verememiş oluyor. Remdol tasarım ekibi olarak müşterilerimizi iyi dinliyor ve ihtiyaçlarını iyi anlıyoruz. Tecrübelerimizle ideal tasarım için olması gerekenleri paylaşıyoruz ve 2D planı ortaya çıkarıyoruz. 2D plan üzerinde mutabık kaldıktan sonra 3D tasarıma geçiyor ve üretilecek projenin daha anlaşılır olmasını sağlıyoruz. 3D tasarımda yapılacak revizeler varsa yapıp tasarım sürecini tamamlıyoruz.

Tasarım
Proje

Proje

Tasarım netleştirildikten sonra teknik detayların belirlendiği proje sürecine geçiyoruz. Bu süreçte tasarımımız detaylandırılıyor, malzemeler seçiliyor, ölçüler son şeklini alıyor. Tasarım olarak ortaya konan projenin gerçekte de aynı şekilde ortaya çıkması için teknik detaylar önemlidir. Bu nedenle tasarlayan, projelendirip üreten ekibin tek noktada koordineli çalışması önemli bir avantajdır. Teknik detayları kesinleşen projenin tasarım aşamasında ön görülen maliyeti de daha kesin bir şekilde ortaya çıkarılıyor.

Şimdi Ara